Ako to funguje GigaLash

Spoľahlivé sérum na rast mihalníc GigaLash

Cyklus rastu mihalníc trvá približne 30 dní. Mihalnica, ktorá sa nachádza vo svojej konečnej rastovej fáze, sa uvoľní a vypadne. Tento proces sa pravidelne opakuje u každého človeka. GigaLash predlžuje rastový cyklus rias vďaka čomu môžu vyrásť omnoho dlhšie, zabraňuje ich predčasnému vypadávaniu a urýchľuje rast nových mihlaníc. Sérum GigaLash rýchlo preniká hlboko k folikulám, vyživuje ich a stimuluje k efektívnemu rastu. Sérum na rast mihlaníc zároveň poskytuje ochranu proti lámaniu mihlaníc a zvyšuje ich pružnosť.

Sérum na rast mihalníc GigaLash
list

S GigaLash je
čas vašim najlepším služobníkom

Vďaka patentovanej zmesi enzímov EPM, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre predĺženie mihalníc, môžete pozorovať prvé výsledky už po siedmich dňoch používania séra. Po dvoch týždňoch už budú vaše mihalnice o 20% dlhšie a to ste s používaním ešte len začali!

 • tmavšie mierne dlhšie mihalnice
 • pružnejšie riasy
 • o 25% zvodnejší pohľad

7 dní

 • o 55% dlhšie mihalnice
 • o 38% hustejšie mihalnice
 • o 50% zvodnejší pohľad

14 dní

 • o 70% dlhšie mihalnice
 • o 58% hustejšie mihalnice
 • o 80% zvodnejší pohľad

28 dní

 • o 90% dlhšie mihalnice
 • o 70% hustejšie mihalnice
 • o 100% zvodnejší pohľad

35 dní

Ako sa GigaLash používa?

GigaLash používajte dva krát denne ráno aj večer na čistú a nenalýčenú pleť. Keďže flaštička obsahuje až 6 mililitrov séra, jedno balenie séra GigaLash vám vydrží pri každodennom používaní až 6 mesiacov. Sérum sa aplikuje jemným aplikátorom, ktorý je súčasťou balenie podobne ako očná linka, takže to zvládne naozaj každý. Prvé výsledky budete môcť pozorovať už po týždni používania, po dvoch týždňoch už bude rozdiel naozaj značný. Predstavte si tie prekvapené tváre známych a kolegov, keď si poprvýkrát všimnú váš okúzľujúci pohľad.

3 jednoduché kroky
GigaLash 1. ktok
1. Korienky mihálnic

Pomocou aplikátora naneste tenkú vrstvu séra z vrchnej strany viečka priamo na korienky mihalníc. Postupujte opatrne, aby sa sérum nedostalo do oka. Ak sa sérum dostane do oka, nie je to nebezpečné, môže to byť však mierne nepríjemné.

GigaLash 2. krok
2. Dolné viečko

Pomocou aplikátora naneste tenkú vrstvu séra zospodu dolného viečka, priamo na korienky mihalníc. Rovnako ako v prvom kroku, postupujte opatrne, aby sa sérum nedostalo do oka. Sérum sa úplne vstrebáva do dvoch minút.

 GigaLash 3. krok
3. Krásne mihálnice

Pokojne sa pozrite do zrkadla a pokochajte sa dokonalým tvarom, dĺžkou a hustotou vašich prirodzených mihalníc!

Porovnanie séra GigaLash
s bežne používanými metódami na zvýraznenie mihalníc

Z nižšie uvedeného porovnania jednotlivých metód na predĺženie mihalníc jasne vyplýva, že GigaLash je jedným z najlepších riešení na predĺženie mihalníc dostupných na trhu.

Výsledný efekt Dlhodobá trvanlivosť výsledkov Vedľajšie účinky
GigaLash loho Úžasne dlhé a prirodzené riasy áno Bez vedľajších účinkov
Riasenka s efektom predĺženia Neprirodzený, niekedy smiešny vzhľad, zlepené mihalnice, hrudky nie Podráždenie, zaťažuje vaše mihalnice, alergie
3 D mihalnice Neprirodzený umelý vzhľad nie Podráždenie, aplikácia je zdĺhavá, alergie, vypadávanie pôvodných mihalníc
GigaLash výhodné balíčky s rýchlou objednávkou
Vyberte si jeden z balíčkov GigaLash
Alebo si pozrite naše referencie
garancia 100%
vrátenia peňazí
sérum skladom,
okamžité odolsanie
poštovné zdarma
nad 70 €