4 detsky ľahké kroky + 1 ultimátna rada, ktorá zachráni vaše mihalnice po 40-tke

floating-leaf
floating-leaf

Milé dámy, ste unavené z krátkych a nevýrazných mihalníc? Chcete mať oči ako hviezdy televíznych obrazoviek? Udržanie krásnych mihalníc po štyridsiatke môže byť výzvou. Po štyridsiatke sa môžu ženy stretnúť s rednutím a skracovaním mihalníc kvôly viacerým faktorom. Ale s niekoľkými jednoduchými krokmi môžete pomôcť zachovať ich lesk a dĺžku.

Prečo ženy prichádzajú po 40 o svoje mihalnice?

Počas menopauzy môžu byť hormóny v tele v nevyváženom stave, čo môže ovplyvniť rast mihalníc. Ďalším dôvodom môže byť slnko. Dlhodobý vplyv UV žiarenia, nekvalitných kozmetických produktov. Genetika môže tiež ovplyvniť dĺžku a hustotu mihalníc, takže ak v rodine máte ženy s krátkymi a riedkymi mihalnicami, je väčšia pravdepodobnosť, že sa s tým budete stretávať aj vy.

Je dôležité, aby ste svojim mihalniciam dopriali dostatočnú starostlivosť a vyhli sa škodlivým vplyvom.

Dodržiavajte toto a zachránite krásu vašich mihalníc v strednom a zrelom veku

1# Používajte kvalitný odličovač očí: Vyberte si odličovač, ktorý je jemný pre oči a neobsahuje alkohol, aby ste predišli vysušovaniu mihalníc.

2# Mihalnice nechajte odpočívať: Riasenka by sa nemala používať každý deň, pretože to môže viesť k vypadávaniu mihalníc. Doprajte im aspoň jeden deň odpočinku týždenne.

3# Vyhnite sa škodlivým látkam: vyhýbajte sa produktom, ktoré obsahujú parabény, sulfáty a silikóny, pretože tieto látky môžu viesť k poškodeniu mihalníc.

4# Používajte štetec na mihalnice: Štetec na mihalnice vám umožní lepšie rozdeliť riasenku rovnomerne a zabrániť ich zlepeniu dohromady. Ak budete dodržiavať tieto rady, vaše mihalnice budú dlhodobo zdravé a krásne, ale nasledovná rada urobí skutočný rozdiel už behom dvoch týždňov.

Ale toto z vás spraví skutočnú „mrkačku“ v každom veku

Počuli ste už o sére na predĺženie a zhustenie mihalníc? GigaLash je revolučné sérum, špeciálne vyvinuté na podporu rastu mihalníc a obočia. Jeho patentovaná technológia EPM enzýmov dokáže zázraky – už po 7 dňoch používania budete vidieť prvé výsledky! Vaše mihalnice budú dlhšie, hustejšie a zvýraznené.

Nie je potrebné čakať mesiace na viditeľné výsledky. S GigaLash získate krásne mihalnice už za niekoľko dní. Jeho jednoduché použitie je cestou k úžasným výsledkom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. A najlepšie na tom je, že účinkuje aj na obočie.

Nechajte sa ohúriť účinkom GigaLash a vychutnajte si krásne, dlhé a zvýraznené mihalnice. Staňte sa hviezdou každej spoločnosti a závistlivo pozorovanou ženou. Získajte sérum GigaLash ešte dnes a uvidíte, ako sa vaše sny stanú skutočnosťou! Navyše teraz môžete využiť akciu, a získať 3 séra GigaLash za cenu dvoch ušetríte tak až 35,00€!