Zabudnite na provizórne riešenia

Je tu sérum na rast mihalníc a obočia GigaLash

GigaLash je unikátne sérum špeciálne vyvinuté na predĺženie, zvýraznenie, zhustenie a rast mihalníc aj obočia. Patentovaná technológia EPM enzýmov poskytuje prvé viditeľné výsledky už v priebehu 7 dní používania.

Nezávislé testy v profesionálnych salónoch krásy jednoznačne preukázali, že sérum na rast mihalníc GigaLash je schopné v priebehu veľmi krátkeho času dodať mihalniciam o 70% viac objemu a až o 90% väčšiu dĺžku . Ak GigaLash použijete aj na obočie, dosiahnete rýchlejší a hustejší rast jeho chĺpkov, čím sa obočie zvýrazní. Získajte zvodný pohľad vďaka prirodzene dlhým riasam , ktorému sa umelé 3D mihalnice nikdy nevyrovnajú!

Sérum GigaLash je dermatologicky nezávadné a hypoalergénne, jeho používanie odporúčajú stovky spokojných žien.

sérum na rast mihalníc
Sérum na zvýraznenie a predĺženie mihalníc i obočia

Prvé viditeľné výsledky  už v priebehu jedného týždňa

Zabudnite na 3D mihalnice či predlžujúce riasenky, nestrácajte čas domaľovávaním obočia váš pohľad teraz môže byť dokonalý aj bez toho. Umelé riasy či maskary s mikrovláknami vytvárajú často neprirodzený vzhľad alebo mihalnice neatraktívne zlepia dohromady.

Nebolo by skvelé mať naozaj dlhé, husté a tmavé mihalnice bez použitia riasenky či umelých rias a 3D mihalníc? Nebolo by perfektné nestrácať ráno kopu času domaľovávaním obočia? So sérom na predĺženie mihalníc a obočia GigaLash je to jednoduché! Nie je pri tom potrebné čakať dlhé týždne či mesiace na prvé výsledky. Tie sa totiž prejavia už po jednom týždni používania.

Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou tohto výnimočného výrobku, že garantujeme 100% spokojnosť alebo vrátenie peňazí . Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s výrobkom spokojná, vrátime vám peniaze do 14 dní za každé neotvorené balenie.

  • 100%Bezpečné a bez vedľajších účinkov
  • 100%Dlhé a prirodzené mihalnice
  • 100%Husté a výrazné obočie