Doprajte svojim mihalniciam wellness

floating-leaf
floating-leaf

Zregenerujte svoje mihalnice pomocou prírodného séra

Každá z nás chce mať krásne mihalnice. Ak nemáme dĺžku a hustotu podľa svojich predstáv, častokrát si svoj vzhľad vylepšujeme umelými mihalnicami, ktoré nám však môžu zničiť naše vlastné. Ako teda docieliť, aby boli riasy znovu zregenerované? Doprajte im správnu starostlivosť.

Priemerná dĺžka mihalníc je v pomere k oku iba tretina k jeho šírke. Táto dĺžka je primeraná, aby naše riasy uchránili oči od nepriaznivých vplyvov okolitého prostredia.

Podľa súčasných trendov sa za pekné ženy považujú tie, čo majú prirodzene súmernú tvár, výraznejšie pery, husté a dlhé mihalnice. Existuje množstvo spôsobov, ktoré sú “zaručené” a naše mihalnice budú z minúty na minútu raz tak dlhé, zdravé a krásne. Medzi najmodernejšie spôsoby predlžovania mihalníc patrí aplikácia 3D mihalníc, ktorá spomínaný efekt docieli naozaj veľmi rýchlo. No nevydržia na našich očiach večnosť a príde čas, kedy ich bude treba odstrániť. Zrazu zistíte, že zo svojich pôvodných mihalníc nemáte už ani polovicu dĺžky a o hustote sa tiež hovoriť nedá.

Aplikácia 3D mihalníc poškodzuje vaše vlastné riasy.

Existuje prirodzený spôsob, ako našim mihalniciam pomôcť?

Potešíme vás. Existuje. Je ľahko dostupný a dlhodobý. Prírodné sérum GigaLash, v ktorom sú skombinované tie najkvalitnejšie prírodné a syntetické prísady, zaručia, že vaše mihalnice budú objemnejšie, bohatšie, dlhšie, tmavšie a hrubšie. Prvé výsledky je vidieť už po siedmich dňoch od začiatku používania.

Ak chcete zregenerovať svoje mihalnice po odstránení 3D mihalníc, alebo jednoducho len chcete mať svoje okolie očí výraznejšie a krajšie, vyskúšajte sérum na dlhodobú regeneráciu mihalníc GigaLash a doprajte svojim očiam welness.

Mihalnice sérum - GigaLash.sk

Ako je to možné?

Každá mihalnica rastie približne 30 dní. Mihalnice, ktoré sú v poslednej rastovej fáze, sa uvoľnia a následne vypadnú. Sérum GigaLash predlžuje rastový cyklus rias, vďaka čomu môžu mihalnice vyrásť omnoho dlhšie.

Riasenka sa stane minulosťou

Pri pravidelnom aplikácií séra GigaLash postupne zistíte, že už nemusíte používať vašu riasenku, pretože vaše mihalnice vyzerajú oveľa lepšie a krajšie ako predtým.

To bude určite drahé…

Vôbec nie. Sérum na regeneráciu mihalníc je cenovo dostupné pre každú z nás. Spočítajte si, koľko zaplatíte za kvalitnú riasenku a návštevy kozmetických salónov za pol roka. Nie je to málo, však? Jedno balenie séra stojí iba 30 € a kedže jedna fľaštička obsahuje 6 ml liečivého roztoku, pri pravidelnej aplikácii na mihalnice vám vydrží viac ako pol roka.

Navyše, ak chcete ešte viac ušetriť, využite možnosť objednať si výhodné balenia, s ktorými vás regenerácia a wellness vašich mihalníc vyjde ešte menej.

Ako teda môžete svojim mihalniciam pomôcť zregenerovať sa?

  • Prestaňte používať 3D mihalnice.
  • Pravidelne aplikujte sérum GigaLash.
  • Postupne zabudnete na maskaru a budete si užívať krásne – dlhé a husté mihalnice.