Predlžovanie mihalníc pre citlivé oči? Dá sa to!

floating-leaf
floating-leaf

Toto je 5 dôvodov, prečo neskúšať umelé predlžovanie rias, ak máte citlivé oči

Existuje niekoľko možností na predlžovanie mihalníc. Prvou a najjednoduchšou je používanie riasenky, finančne náročnejším riešením sú 3D či 4D mihalnice. Čo však robiť, ak máte svoje oči citlivé? Ak ste alergička, možnosti skrášľovania rias sú pre vás obmedzenejšie a riziká väčšie.

Umelé mihalnice nie sú pre citlivé oči

Ak máte citlivé oči a už pri bežnom používaní špirály vám začervenajú či opuchnú, ani predlžovanie za pomoci umelých mihalníc nebude pre vás to pravé. S umelými mihalnicami sa totiž vo všeobecnosti spája viacero rizík používania a tie sa v prípade citlivých očí len zvyšujú.


Náš tip: Prečítajte si viac o rizikách používania umelých mihalníc.


Riasenka predĺženie mihalníc - GigaLash.sk

Umelé mihalnice a lepidlo

Umelé mihalnice sa lepia na vaše prirodzené riasy. Je tu však riziko, že vám lepidlo, ktoré sa pri aplikácií používa, vyvolá silnú alergickú reakciu. Ďalším rizikom je fakt, že pri pripájaní umelých mihalníc na horné viečko musia byť riasy na spodnom viečku správne zakryté, kým lepidlo vyschne, aby sa riasy omylom nezlepili.

Umelé mihalnice a starostlivosť

Okrem toho, že vám umelé mihalnice môžu vyvolať  silnú a nepríjemnú alergiu, počítajte aj s tým, že na ich údržbu a starostlivosť vyhradiť čas. Umelé mihalnice je potrebné pravidelne umývať a sušiť. Samozrejme, každých 6 až 8 týždňov vymeniť.

Umelé versus prirodzené mihalnice

Pri upevňovaní 3D či 4D mihalníc existuje pravdepodobnosť, že vás pripravia o vaše prirodzené riasy. Pri  odstraňovaní môžete prísť  aj o to málo mihalníc, ktoré ste mali.

Čo je dobré pre citlivé oči?

Vzhľadom na množstvo rizík, ktoré v sebe nesie aplikácia umelých mihalníc, je potrebné pri citlivých očiach siahnuť po inom riešení. Výbornou možnosťou je pravidelná aplikácia séra na predlžovanie mihalníc. Sérum GigaLash je vhodné pre ženy, ktoré majú citlivú pokožku okolo očí, aj pre alergičky.

Sérum na predĺženie mihalníc je vhodné aj pre ženy s citlivým okolím očí a pre alergičky.

Sérum GigaLash obsahuje kvalitné prírodné a syntetické zložky, ktoré sú dermatologicky testované aj na očiach, ktoré sú náchylné k začervenaniu či opuchnutiu. Aplikujte ho každý deň a už po prvom týždni budete vidieť prvé výsledky. Jedno balenie vám vydrží až pol roka a stojí iba 30 €, takže už za 5 € na mesiac môžete mať krásne mihalnice bez použitia špirály alebo umelých mihalníc, ktoré by mohli vyvolať alergickú reakciu.

Takže, ako na citlivé oči?

  • Ak máte citlivé oči, zabudnite na umelé mihalnice.
  • Siahnite po prírodných prípravkoch, ktoré nespôsobujú alergie a podráždenie.

Vyskúšajte sérum na predĺženie mihalníc GigaLash a posúďte samy, či sa zlepšil stav vašich rias a ustúpili alergické reakcie. O zákazníčkach, ktoré už sérum poznajú a používajú, si môžete prečítať na našom webe.