Trápi vás vypadávanie mihalníc? Vyskúšajte prírodné zázraky

floating-leaf
floating-leaf

Získajte znova zdravé riasy za pomoci týchto zázrakov

Máte problém s vypadávaním mihalníc? Ktorá z nás by netúžila po dlhých a zdravých riasach? Nepotrebujete k tomu maskaru ani 3D mihalnice. Skvelý efekt dosiahnete aj pri použití séra, olejov alebo iných zázrakov, a to priamo v pohodlí domova.

Regenerácia kože, vlasov, chĺpkov aj mihalníc je pre telo úplne prirodzená. Nadmerné vypadávanie vlasov alebo mihalníc však dobré nie je. Vtedy je im potrebné pomôcť nejakým prípravkom, ktorý podporí ich rast.

Riasy nemajú len estetickú funkciu, ale zabraňujú aj nečistotám, aby sa dostali do oka, preto by sme sa mali o ne dobre starať.

Prírodné prostriedky na rast mihalníc

Medzi prostriedky, ktorými dokážete podporiť rast mihalníc, patria napríklad:

 1. Ricínový olej. Za studena lisovaný je výborný na riasy. Vďaka obsahu kyseliny ricínovej ničí všetky huby a baktérie, ktoré by mohli brániť rastu mihalníc. Takisto je bohatý na omega-9 mastné kyseliny, ktoré vyživujú korienky a pokožku. Olej má hustejšiu konzistenciu. Ak budete mať problém s natieraním, rozrieďte si ho napríklad redším rozpusteným kokosovým olejom. Skvelé účinky môžu mať aj iné kvalitné oleje, napríklad mandľový, šípkový, avokádový, arganový alebo ľanový.
 2. Zelený čaj. Zelený čaj tiež dokáže zázraky pri stimulácii rastu nových rias, a to vďaka obsahu kofeínu a flavonoidov. Uvarte si čaj, najlepšie z jeho lístkov, počkajte, kým vychladne, aplikujte na riasy a nechajte pôsobiť cez noc.
 3. Citrónová kôra. Zmiešajte citrónovú kôru s olivovým olejom, nechajte postáť 3 dni a aplikujte na riasy pred spaním.
 4. Vitamín E. Prospieva našej pleti, preto pomôže aj mihalniciam. Zvyčajne ho kúpite v kapsule, ktorú stačí otvoriť a olejom potrieť riasy.
 5. Bambucké maslo. Kúsok masla rozpustite medzi prstami a masírujte ním riasy a viečka každý večer pred spaním.
 6. Aloe vera. Môžete použiť gél z čerstvého listu, ktorý vyživí vaše riasy a pomôže pri ich regenerácii a raste.

Vitamín E na vypadávanie mihalníc - GigaLash.sk

Kvalitnejšie riasy pomôžu získať tiež zdravá strava a dodržanie pitného režimu, pretože ich správne hydratujú a prinesú im množstvo živín.


Náš tip: Prečítajte si viac o tom, ako môžete podporiť rast mihalníc.


Sérum na rast mihalníc

Riasy nemajú len estetickú funkciu, ale zabraňujú aj nečistotám, aby sa dostali do oka, preto by sme sa mali o ne dobre starať. Používajte preto kvalitnú kozmetiku a  večer sa vždy poriadne odlíčte, aby sa vám riasy nepolámali a nevypadali kvôli nanesenej maskare. Samozrejme, najlepšie je dať si niekedy od líčenia pauzu, aby si mohli riasy aj pleť oddýchnuť a zregenerovať sa.

Pokiaľ túžite po rýchlej a účinnej aplikácii, vyskúšajte sérum na rast rias GigaLash. Nanáša sa podobne ako očná linka a postupne vytvára hustejšie a dlhšie riasy. Prvé výsledky prinesie už po prvom týždni používania. Výhodou je aj to, že napríklad na rozdiel od aplikácie umelých mihalníc nemá žiadne vedľajšie účinky.

Tieto informácie ocenia určite aj vaše kamarátky, preto im uľahčite hľadanie lajkovaním na Facebooku. Ak chcete byť informovaná o novinkách ako prvá, prihláste sa aj do nášho newslettra.

Takže, čo môžete urobiť pre krajšie mihalnice?

 • Používať kvalitnú kozmetiku.
 • Každý večer sa odlíčiť.
 • Zdravo sa stravovať a dodržiavať pitný režim.
 • Používať prírodné prostriedky ako ricínový olej, aloe vera, zelený čaj, bambucké maslo či vitamín E.
 • Rast vašich mihalníc dosiahnete tiež aplikáciou séra GigaLash.