Ako funguje GigaLash

Spoľahlivé sérum na rast mihalníc a obočia GigaLash

Cyklus rastu mihalníc trvá približne 30 dní. Mihalnica, ktorá sa nachádza vo svojej konečnej rastovej fáze, sa uvoľní a vypadne. Potom ju nahradí nová. Veľmi podobne je to aj s obočím. Niektoré z nás majú to nešťastie, že cyklus nahrádzania starých chĺpkov novými nie je tak efektívny. Vtedy treba zakročiť.

GigaLash predlžuje rastový cyklus rias, vďaka čomu môžu mihalnice aj cĺpky obočia vyrásť omnoho dlhšie. Zároveň zabraňuje predčasnému vypadávaniu mihalníc a cĺpkov obočia, urýchľuje ich rast a zvyšuje ich pružnosť.

Sérum na rast mihalníc a obočia GigaLash
list

S GigaLash je
Čas na vašej strane

Vďaka patentovanej zmesi enzýmov EPM, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre predĺženie mihalníc, môžete pozorovať prvé výsledky už po 7 dňoch používania séra. Po 2 týždňoch už budú vaše mihalnice o 20% dlhšie, a tým vaša premena ešte zdaľeka nekončí!

 • tmavšie mierne dlhšie mihalnice
 • pružnejšie riasy
 • o 25% zvodnejší pohľad

7 dní

 • o 55% dlhšie mihalnice
 • o 38% hustejšie mihalnice
 • o 50% zvodnejší pohľad

14 dní

 • o 70% dlhšie mihalnice
 • o 58% hustejšie mihalnice
 • o 80% zvodnejší pohľad

28 dní

 • o 90% dlhšie mihalnice
 • o 70% hustejšie mihalnice
 • o 100% zvodnejší pohľad

35 dní

Ako sa GigaLash používa?

GigaLash používajte 2 krát denne na čistú a nenalíčenú pleť. Sérum sa aplikuje jemným aplikátorom podobne ako očná linka, takže to zvládne naozaj každý. Jedno balenie séra GigaLash vám vydrží pri každodennom používaní približne 6 mesiacov.

3 jednoduché kroky
GigaLash 1. ktok
1. Aplikácia na korienky mihalníc

Pomocou aplikátora naneste tenkú vrstvu séra z vrchnej strany viečka priamo na korienky mihalníc. Snažte sa postupovať opatrne, aby sa sérum nedostalo do oka. Zasiahnutie oka nie je nebezpečné, môže byť však mierne nepríjemné.

GigaLash 2. krok
2. Aplikácia na dolné viečko

Pomocou aplikátora naneste tenkú vrstvu séra zospodu dolného viečka, priamo na korienky mihalníc. Rovnako ako v prvom kroku, postupujte opatrne, aby sa sérum nedostalo do oka. Sérum sa úplne vstrebáva do dvoch minút.

 GigaLash 3. krok
3. Dokonale krásne mihalnice

Pokojne sa pozrite do zrkadla a pokochajte sa dokonalým tvarom, dĺžkou a hustotou vašich prirodzených mihalníc!

V čom je sérum GigaLash iné?
Porovnanie s bežne používanými metódami na zvýraznenie a predĺženie mihalníc

Z nižšie uvedeného porovnania vybraných metód na predĺženie mihalníc jasne vyplýva, že GigaLash je jedným z najlepších riešení na predĺženie mihalníc dostupných na trhu. Z porovnania vyplýva, že najlepšou voľbou je kvalitné sérum na mihalnice GigaLash.

Metóda predĺženia mihalníc Výsledný efekt Dlhodobá trvanlivosť výsledkov Vedľajšie účinky
GigaLash loho Úžasne dlhé a prirodzené riasy áno Bez vedľajších účinkov
Riasenka s efektom predĺženia Neprirodzený, niekedy smiešny vzhľad, zlepené mihalnice, hrudky nie Podráždenie, zaťažuje vaše mihalnice, alergie
3D mihalnice Neprirodzený umelý vzhľad nie Podráždenie, aplikácia je zdĺhavá, alergie, vypadávanie pôvodných mihalníc
Lacné sérum na rast mihalníc Bez reálnych výsledkov nie Podráždenie pokožky, možné vypadávanie mihalníc, alergia, zlepenie viečok