Najčastejšie kladené otázky

Pripravili sme pre vás niekoľko najčastejšie kladených otázok, aby ste mali k dispozícii rýchle a presné odpovede na všetko čo vás ohľadom predĺženia mihalníc a séra GigaLash zaujíma.

V prípade že tu nenájdete vašu otázku, neváhajte a napíšte nám do poradne kde vám kvalifikovaný personál obratom ochotne poradí.

Ako sa má sérum GigaLash správne používať?

GigaLash sa používa naozaj jednoducho a zaberie vám to iba pár sekúnd. Sérum postačí jedným ťahom naniesť na korienky mihalníc pomocou aplikátora ktorý je súčasťou balenia. Môže sa používať na vrchné aj spodné viečko a dokonca aj na obočie. Odporúčame používať sérum GigaLash dva krát denne – ráno a večer na čistú pleť.

Čo ak sa GigaLash dostane do očí?

Ak sa vám sérum GigaLash dostane do priameho kontaktu s očami, nemusíte sa ničoho obávať. Je to nepríjemné ale nie nebezpečné. Postačí ak si oči vypláchnete prúdom vlažnej vodu

Ako dlho vydrží jedno balenie GigaLash

Jedno balenie obsahuje až 3 mililitre séra, ktoré vystačí až na 3 mesiace používania, to znamená že vám pre dosiahnutie výsledkov úplne postačí jedno balenie. Ak si chcete dosiahnuté výsledky udržať dlhodobo, budete potrebovať ešte jedno balenie. Výdrž séra závisí aj od hrúbky nanesenej vrstvy.

Ako dlho je sérum GigaLash použiteľné po otvorení?

Po otvorení GigaLash spotrebujte do 12 mesiacov.

Čo sa bude diať, ako GigaLash prestanem úplne používať?

Po dosiahnutí želaného efektu, sa odporúča pre udržanie výsledkov sérum GigaLash používať aj naďalej a to v udržiavacom režime (aplikácia 2x do týždňa). Ak by ste sérum prestali používať úplne, dosiahnuté výsledky by sa po dvoch mesiacoch stratili.

Ako dlho trvá, kým mi doručíte objednaný GigaLash?

Vašu objednávku vybavíme naozaj veľmi rýchlo, vzhľadom na fakt že máme vždy dostatočné skladové zásoby tovaru. Môžete rátať s tým že objednaný tovar bude odoslaný alebo pripravený na osobný odber najneskôr do 48 hodín po vytvorení objednávky.

Posielate zásielky aj do zahraničia?

Samozrejme. S ohľadom na potreby zákazníkov neposielame objednávky len na Slovensko, ale v podstate do celého sveta. V takom prípade je však dodacia doba trochu dlhšia. Poštovné do celého sveta je 8 EUR. Pri odosielaní do zahraničia však vyžadujeme platbu vopred. Objednávky na dobierku sú možné iba v rámci Slovenska a Českej republiky.

Aké zložky GigaLash obsahuje?

Unikátna receptúra GigaLash obsahuje výhradne tie najkvalitnejšie prírodné a syntetické prísady. Aby bola zaručená požadovaná kvalita finálneho výrobku, každá z týchto prísad bola starostlivo skontrolovaná a preverená odborníkmi dohliadajúcimi na výrobu séra GigaLash. Ingrediens: Enzyme „EPM“, aqua, wool bursa growth genes, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, moisturizing, natural extracted cellulose A, vitamin E, vitamin C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract. Prolash+ bol testovaný a nespôsobue žiadne podráždenie ani alergie.

Je GigaLash vhodný pre každého?

GigaLash je špeciálne vyvinutý na podporu rastu ženských mihalníc, môžu ho však použiť aj muži. GigaLash môže používať aj v prípade, že máte citlivú pokožku, nosíte kontaktné šošovky či permanentný make-up. Sérum sa neodporúča používať tehotným a dojčiacim ženám a ani malým deťom.

Je GigaLash naozaj bezpečný?

Naše unikátne sérum GigaLash bolo dôkladne dermatologicky testované a nespôosobuje žiadne alergie ani podráždenie. To znamená, že jeho bezpečnosť je absolútne zaručená. Používanie sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a malým deťom.

Môžem si súčasne s používaním GigaLash naniesť bežnú maskaru alebo denný make-up?

Samozrejme že áno. Neboli zistené žiadne nežiadúce kontraindikácie v súvislosti s používaním séra GigaLash Je však potrebné nanášať ho ako prvé v poradí, aby boli aktívne látky v priamom kontakte s pokožkou.

Kedy sa dostavia prvé výsledky a ako dlho musím GigaLash používať?

Prvé výsledky v podobe pevnejších a tmavších rias uvidíte už po jednom týždni používania séra GigaLash Aby ste dosiahli dokonalé predĺženie, zhustenie a stmavnutie rias, odporúčame vám sérum GigaLash používať 6 týždňov počas ktorých príde ku kompletnej výmene vašich prirodzených mihalníc. Po tomto období postačí, ak budete GigaLash používať už len dva krát týždenne pre udržanie už dosiahnutých výsledkov.

Čo ak zabudnem aplikovať si sérum GigaLash?

Pokiaľ zabudnete na rannú alebo večernú aplikáciu, pokračujte nasledujúcou večernou alebo rannou aplikáciou tak, ako by ste na nanesenie séra nezabudli. Majte vždy na pamäti, že pre dokonalé výsledky je dôležité aby ste si GigaLash aplikovali pravidelne.

Dozvie sa niekto že používam GigaLash?

Ak si objednáte sérum GigaLash prostredníctvom nášho e-shopu, budeme vaše súkromie starostlivo chrániť. Uvedomujeme si, že si možno neželáte aby sa niekto dozvedel o tom že používate sérum na predĺženie mihalníc. Pre to používame diskrétne obalové materiály bez akejkoľvek reklamy a osobné údaje ktoré ste nám zverili počas objednávania, starostlivo ochraňujeme v súlade so všetkými legislatívnymi podmienkami.

Môžem tovar kedykoľvek vrátiť alebo reklamovať?

Áno, ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojná, neváhajte sa na nás obrátiť alebo nám tovar vráťte a my vám vrátime peniaze. Postupujte pri tom prosím podľa návodu uvedeného tu.

Vy sa pýtate
My odpovedáme

Máte ďalšie otázky? Neváhajte a napíšte nám do poradne. Kvalifikovaný personál vám obratom odpovie!

GigaLash výhodné balíčky s rýchlou objednávkou
Vyberte si jeden z balíčkov

1x GigaLash
sérum

1x GigaLash
sérum

1x GigaLashsérum

35.00 

2x GigaLash

2x GigaLash

2x GigaLash

65.00 

Ušetríte: 5.00 

Najobľúbenejšie

2+1 GigaLash ZDARMA

2+1 GigaLash ZDARMA

2+1 GigaLash ZDARMA

70.00 

Ušetríte: 35.00 

4x GigaLash

4x GigaLash

4x GigaLash

125.00 

Ušetríte: 15.00