Referencie na GigaLash

"GigaLash sérum na predĺženie mihalníc je"

Dermatologicky testované a odporúčané!

Sérum GigaLash je absolútne bezpečné riešenie na rast mihalníc. Nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie. Spĺňa všetky medzinárodné predpisy a prísne požiadavky na kvalitu kozmetických prípravkov, o čom svedčia tiež stovky spokojných používateliek.

Používanie výživného séra GigaLash sa odporúča napríklad aj v prípade nadmerného vypadávania mihalníc, alebo keď ste v dôsledku umelých rias prišli o vaše prirodzené mihalnice.

referencie na GigaLash
list

Recenzie
Skúsenosti žien so  sérom GigaLash

Ako sa presvedčiť, že sérum na predĺženie mihalníc skutočne funguje? Znie to predsa všetko tak neuveriteľne... Najlepšie referencie získate priamo od vašej priateľky, ktorá účinky séra na predĺženie rias vyskúšala na vlastnej koži. Ak však takú v okolí nemáte, možete sa spoľahnúť na skúsenosti našich zákazníčiek.

Máte skúsenosti so sérom na predĺženie mihalníc? Napíšte recenziu na tejto stránke! Za vašu recenziu s fotografiami môžete získať zľavu 50% na nákup séra GigaLash.

Poslať vlastnú recenziu

Celkové hodnotenie: 4.7

Sérum GigaLash možem, len odporúčiť. Som s ním veľmi spokojná, mihalnice rastú veľmi rýchlo. Výrobok som začala používať pred tromi mesiacmi a už po mesiaci boli viditeľne' výsledky v raste mihalníc. Ikeď som pred tým nikdy nemala krátke mihalnice ale, čo dokáže tento výrobok je úplný zázrak..Každý sa ma pýta, či mám umelé mihalnice.. Vôbec si nemusím dávať špirálu, sú krásne dlhé, tmavé a vytočené ako keby som mala nanesenú špirálu.. Sérum budem určite naďalej používať a odporúčať mojim známym..

Z ničoho nič mi začali neuveriteľne vypadávať riasy. Brala som na to aj rôzne výživové doplnky ale nič nezaberalo. Vypadávanie sa začalo postupne zastavovať až po tom, čo som začala používať séru GigaLash. Teraz mám vďaka nemu pevnejšie a dlhšie riasy, čo ma teší.

Donedávna som mala 3D mihalnice a zničili mi mihalnicky. Ihneď som zacala nanasat gigalash a mihalnice sa postupne dávajú do poriadku.som spokojná

Mne toto sérum pomohlo.Bola som prekvapená. Uzdravil mi moje zničené mihalnice po umelých.A ďalej rástli,spevneli a stačila mi už len jedna vrstva maskary,takže toto sérum aj šetrí čas. A cenovo je aj výhodný,no napriek tomu jeho účinok porazil všetky iné drahšie séra bez efektu alebo príliš pomalého,ktoré som vyskúšala. Pomohol mi aj na obočie,chĺpky vyrástli na miestach,kde som už nikdy nedufala,že narastú.

Ani moja mama nemala nikdy výrazné mihalnice. Ne len že som po nej zdedila moje ryšavé vlasy, ale aj viečka ktoré boli takmer bez rias... Na odporučenie kamošky som nedávno vyskúšala vaše sérum a musím uznať že skutočne funguje. Riasy mám asi o polovicu dlhšie a hustejšie, takže som spokojná.

Je fantastické ako toto sérum dokázalo zregenerovať moje mihalnice! Po odstránení umelých rias som stratila takmer všetky moje mihalnice... GigaLash používam už asi mesiac a nemôžem uveriť vlastným očiam, pretože moje mihalnice výraznejšie krajšie ako pred tým. Ďakujem vám!

Pracujem v oblasti v ktorej je atraktívny vzhľad prirodzenou súčasťou každého jedného všedného dňa. Neznášam však príliš výrazné líčenie a maskary ktoré iba zlepia moje riasy. Vďaka pravidelnému používaniu GigaLash sú moje riasy tmavé, silné a oveľa dlhšie, takže sú dostatočne výrazné aj bez použitia maskary.

Na odporúčanie maminej známej som si zaobstarala vaše sérum na predĺženie mihalníc. Ona ho používa už dlho a riasy má naozaj krásne. Ja som vždy mala krátke a nevýrazné mihalnice. Vaše sérum mi pomohlo predĺžiť mihalnice asi na dvojnásobnú dĺžku, pekne sa mi vytvaovali a sú aj výrazne tmavšie. Som rada že už nemusím nosiť drahé umelé 3d mihalnice.

GigaLash som si kúpila len tak z rozmaru. Vedela som že pomôže vyživiť moje mihalnice, ale ani vo sne by ma nenapadlo, ako výrazne zaúčinkuje! Séru som používala pravidelne 2x denne a po mesiaci som používanie musela prerušiť, nakoľko sú už moje mihalnice dlhé ako týždeň pred výplatou :-D

Napíšte vašu vlastnú recenziu

Pokiaľ máte záujem, môžete poslať aj fotografiu