Staňte sa ambasádorom GigaLash a zarábajte

Spolupráca pre jednotlivcov, malé kozmetické salóny a influencerov

  • Vhodné pre menšie kozmetické salóny, influencerov a jednotlivcov.
  • Provízny systém založený na zľavových kupónoch.
  • Provízia vo výške 7,00 € z každého sprostredkovaného nákupu.
  • ZDARMA jedno promo sérum GigaLash hneď po uzavretí rámcovej zmluvy.
  • ZDARMA propagačné materiály a sada unikátnych voucherov hneď po uzavretí rámcovej zmluvy.
  • ZDARMA promo sérum GigaLash každý kvartál (ak ste v priebehu kvartálu sprostredkovali aspoň 10 objednávok).

Ako bude spolupráca prebiehať?

Ak sa zapojíte do tohoto provízneho modelu, od našej spoločnosti získate ZDARMA sérum GigaLash a sadu voucherov na nákup v e-shope GigaLash.sk s vašim jedinečným ID. Sérum ktoré vám na začiatku zdarma poskytneme, môžete použiť podľa vlastného uváženia. Porozprávajte vašim zákazníkom o výhodách séra. Ak ste influencer, podeľte sa o výhodách GigaLashu s vašim publikom. Môžte usporiadať giveaway akciu, zaujmite pozornosť ľudí.

Ponúknite vášmu publiku alebo zákazníkom voucher na zľavnený nákup séra.  Ak si sérum niekto objedná s použitím vášho unikátneho kódu vouchera, v e-shope GigaLash.sk, automaticky získavate províziu vo výške 7,00 € z každej takto realizovanej objednávky.

Všetky provízie raz mesačne zúčtujeme na základe unikátneho zľavového kódu, ktorý bude pridelený iba vám a zašleme vám report o realizovaných predajoch. Vy nám potom na základe reportu vystavíte faktúru. Províziu vám vyplatíme do 14 dní od prijatia vašej faktúry.

Na začiatku spolupráce máte nárok na jedno predvádzacie sérum GigaLash zdarma, ale to nie je všetko. V priebehu spolupráce máte nárok na predvádzacie sérum GigaLash jeden krát za kvartál zdarma, ak ste v predchádzajúcom kvartáli sprostredkovali aspoň 10 objednávok. Dvakrát ročne, alebo na vyžiadanie vám pošleme sadu voucherov s vašim unikátnym kódom, na základe ktorého sa mesačne zúčtujú provízie.

Vyplňte teraz registračný formulár, kliknutím na oranžové tlačidlo. Zaberie vám to len 5 minút.

Po vyplnení registračného formulára vám zašleme elektronické zmluvy o spolupráci, ktoré je potrebné vytlačiť, podpísať, naskenovať a poslať späť e-mailom (prípadne poslať poštou).