Dodacie podmienky

GigaLash.sk - rýchlosť a diskrétnosť

Tovar ktorý si objednáte v e-shope gigalash.sk je zvyčajne expedovaný ešte v ten istý deň. Najneskôr však do 48 hodín od vytvorenia objednávky počas pracovných dní. Všetky balíčky zasielame so zreteľom na bezpečnosť a diskrétnosť. Prpravné obaly neoznačujeme nijakou reklamou a na prvý pohľad nie je možné zistiť, čo je skutočným obsahom balíčka.

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžte vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade v Ivanke pri Dunaji neďaleko obchodného domu METRO. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom že bol tovar pripravený na osobný odber vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín.

Osobné prevzatie je možné v pracovné dni 12:00 - 16:30

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Stredisko Comgate
Nádražná 34
90028 Ivanka pri Dunaji
zobraziť mapu

Kuriérske doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bolo sérum Prolash+ doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak si objednáte dopravu kuriérom, nezabudnite do formulára zadať správne telefónne číslo.

Poštové doručenie

Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia, ale ide vá predovšetkým o čo najnižšiu cenu dopravy, odporúčame vám vybrať dodanie poštou na dobierku. Pošta spoľahlivo doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do Českej republiky

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného rastového séra Prolash+ aj do Českej Republiky. Je to veľmi jednoduché, tovar vám zašleme priamo z nášho Českého distribučného skladu poštou, alebo kuriérom. Možný je tiež osobný odber. Stačí si objednať v Českom e-shope gigalash.cz

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravy Cena v EUR Možnosťi platby Doba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu 3,10 dobierka / kartou vopred D*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu 4,10 dobierka / kartou vopred D*+2-4
Kuriérska služba DHL (SK) 3,50 dobierka / kartou vopred D*+1
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji) 1,90 hotovosť / kartou vopred D*+0-1
Pošta do zahraničia (EU) 6,00 Iba platba kartou D*+5-10
Kuriér do zahraničia (EU) podľa ponuky Iba platba kartou D*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup:

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, uveďte číslo účtu, v prípade že si prajete vrátiť peniaze formou poštovej poukážky (spoplatnené), uveďte nám danú skutočnosť do priloženého listu číslo faktúry, Váš podpis a dátum.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o nákupe, nie je možné vrátiť peniaze.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie Augeri- Comgate s.r.o. Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti (komárnická 20, Bratislava) nemohol by byť prevzatý.

ADRESA NA VRÁTENIE TOVARU

Augeri- Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to:
Vrátená suma nepresahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 70 centov. Vrátená suma presahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 1 EUR.

Peniaze vám budú vrátené do 15 dní od odstúpenia od zmluvy.

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD