Dodacie podmienky

GigaLash.sk - rýchlosť a diskrétnosť

Tovar ktorý si objednáte v e-shope gigalash.sk je zvyčajne expedovaný ešte v ten istý deň. Najneskôr však do 48 hodín od vytvorenia objednávky počas pracovných dní. Všetky balíčky zasielame so zreteľom na bezpečnosť a diskrétnosť. Prpravné obaly neoznačujeme nijakou reklamou a na prvý pohľad nie je možné zistiť, čo je skutočným obsahom balíčka.

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžte vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade na Starej Vajnorskej neďaleko hypermarketu TESCO. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom že bol tovar pripravený na osobný odber vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín. Vždy pred osobným prevzatím počkajte na SMS kód, bez ktorého nie je možné objednávku vyzdvihnúť.

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Stará Vajnorská 11
831 04 Bratislava

Osobné prevzatie je možné:
Pondelok - Piatok 6:00 - 18:00

Kuriérske doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bolo sérum GigaLash doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak si objednáte dopravu kuriérom, nezabudnite do formulára zadať správne telefónne číslo.

Poštové doručenie

Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia, ale ide vá predovšetkým o čo najnižšiu cenu dopravy, odporúčame vám vybrať dodanie poštou na dobierku. Pošta spoľahlivo doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do Českej republiky

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného rastového séra GigaLash aj do Českej Republiky. Je to veľmi jednoduché, tovar vám zašleme priamo z nášho Českého distribučného skladu poštou, alebo kuriérom. Možný je tiež osobný odber. Stačí si objednať v Českom e-shope gigalash.cz

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravy Cena v EUR Možnosťi platby Doba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu 3,10 dobierka / kartou vopred D*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu 4,10 dobierka / kartou vopred D*+2-4
Kuriérska služba SPS (SK) 3,50 dobierka / kartou vopred D*+1
Osobný odber (Bratislava) 1,90 hotovosť / kartou vopred D*+0-1
Kuriér do zahraničia (EU) podľa ponuky Iba platba kartou D*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup:

  • Tovar nám zašlite na adresu skladu bez dobierky.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, uveďte číslo účtu, Váš podpis a dátum.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o nákupe, nie je možné vrátiť peniaze.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti! Tovar zasielajte iba na adresu skladu.

ADRESA NA VRÁTENIE TOVARU

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Stará Vajnorská 11
831 04 Bratislava

Náklady na prepravu znáša kupujúci. Tovar je potrebné vrátiť najneskôr do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy. Bez vrátenia tovaru nie je možné zákazníkovi vrátiť peniaze. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to:
Vrátená suma nepresahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 70 centov. Vrátená suma presahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 1 EUR.

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD