GigaLash.sk
rýchlosť a diskrétnosť

Rýchle dodanie

Produkty skladom

100% garancia

Tovar, ktorý si objednáte v e-shope gigalash.sk je zvyčajne expedovaný ešte v ten istý deň. Najneskôr však do 48 hodín od vytvorenia objednávky počas pracovných dní. Všetky balíčky zasielame so zreteľom na bezpečnosť a diskrétnosť. Prepravné obaly neoznačujeme nijakou reklamou a na prvý pohľad nie je možné zistiť, čo je skutočným obsahom balíčka.

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy alebo Senca a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžete vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom, že bol tovar pripravený na osobný odber vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín. Vždy pred osobným prevzatím počkajte na SMS kód, bez ktorého nie je možné objednávku vyzdvihnúť.

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5, Hala D, gate 35
903 01 Senec

Osobné prevzatie je možné:
Pondelok – Piatok 6:00 – 18:00

sklad

Kuriérske doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bolo sérum GigaLash doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak si objednáte dopravu kuriérom, nezabudnite do formulára zadať správne telefónne číslo.

Poštové doručenie

Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia, ale ide vám predovšetkým o čo najnižšiu cenu dopravy, odporúčame vám vybrať dodanie poštou na dobierku. Pošta spoľahlivo doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do Českej republiky

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného rastového séra GigaLash aj do Českej Republiky. Je to veľmi jednoduché, tovar vám zašleme priamo z nášho Českého distribučného skladu poštou, alebo kuriérom. Možný je tiež osobný odber. Stačí si objednať v Českom e-shope gigalash.cz

Cenník dopravy a spôsob platby

Ponuka platobných a prepravných metód sa môže meniť. Vždy aktuálna ponuka je uvedená v záverečných krokoch objednávkového procesu v tomto e-shope.

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup:
  • Tovar nám zašlite na adresu skladu bez dobierky.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, uveďte číslo účtu, Váš podpis a dátum.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o nákupe, nie je možné vrátiť peniaze.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti! Tovar zasielajte iba na adresu skladu.

Adresa na vrátenie tovaru

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5
903 01 Senec

Náklady na prepravu znáša kupujúci. Tovar je potrebné vrátiť najneskôr do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy. Bez vrátenia tovaru nie je možné kupujúcemu vrátiť kúpnu cenu tovaru. Kúpna cena tovaru sa vracia bezhotovostným prevodom na bankový účet kupujúceho.