Tento prípravok na rast mihalníc vás príjemne prekvapí

floating-leaf
floating-leaf

Vyskúšajte tento prípravok na rast mihalníc a dodajte im nový život

Naše mihalnice sú tým prvkom tváre, ktorý dokáže podčiarknuť našu krásu. Lemujú naše oči, zvýrazňujú ich tvar a veľkosť. Nie každej z nás však bolo nadelené mať krásne, dlhé a husté riasy. Vtedy siahame po prípravkoch, ktoré nám naše mihalnice predĺžia, zhustia a jemne zatočia. Aké máme možnosti, aby sme prírode trochu pomohli?

Expresné riešenie

Najrýchlejším riešením, ako okamžite dodať ozdobe našich očí objem a dĺžku, je siahnuť po kvalitnej riasenke. Doslova na počkanie nám vykúzli mihalnice, o akých sa nám ani nesnívalo. Veľkou nevýhodou je, že nevydrží dlho. Každé ráno si musíme nanášať na riasy novú a novú vrstvu riasenky a večer ju naopak odstrániť odličovacím mliekom.

Riasenka namiesto rastu mihalníc - GigaLash.sk

Dlhodobé riešenie

Existuje mnoho prípravkov, ktoré nám zaručujú postupný a dlhodobý rast a niekoľkonásobný objem našich mihalníc. Testy ukázali, že sérum na rast mihalníc GigaLash je schopné v priebehu veľmi krátkeho času dodať mihalniciam o 70 % viac objemu a až o 90 % väčšiu dĺžku. Vďaka unikátnemu zloženiu je prvé výsledky vidieť už týždeň od začiatku užívania.

Testy dokázali, že sérum GigaLash dodáva mihalniciam objem i dĺžku.

Na rozdiel od aplikácie umelých mihalníc majú takéto prírodné prostriedky nesporné množstvo výhod.  Pri aplikácií umelých mihalníc na náš číhajú rôzne riziká. Môžu vyvolať alergickú reakciu či silné podráždenie očí. Estetickým rizikom je dočasná či trvalá strata svojich vlastných mihalníc. Problémom môže byť aj oslabenie korienkov, vzhľadom na opakované nanášanie lepidla na vlastné mihalnice. Navyše, cena za umelé predlžovanie mihalníc je nepomerne vyššia ako pri používaní séra.

Ako sa sérum používa?

Sérum na rast mihalníc GigaLash nanášajte na čistú nenalíčenú pleť 2-krát denne. Nanášanie vám zjednoduší jemný aplikátor, podobný očnej linke.

Ako dlho jedno balenie vydrží?

V GigaLash sú obsiahnuté kvalitné prírodné a syntetické zložky. V každej fľaštičke je až 6 ml séra, takže si pri každodennom používaní pohodlne vystačíte až pol roka.

Kde si ho môžem kúpiť?

Sérum na riasy s rýchlym účinkom nemusíte zháňať v lekárňach či drogériách. Objednajte si ho pohodlne online a už o dva dni budete mať svoju zázračnú fľaštičku doma a začať ošetrovať svoje mihalnice.

Aká je cena?

Cena jedného balenia séra GigaLash je iba 30 €, krajšie mihalnice môžete mať teda už za 5 € mesačne. Navyše, pri kúpe viacerých balení ušetríte.

Aké sú teda možnosti?

Aké sú teda možnosti, ak chcete mať uhrančivý pohľad čarodejnice?

  • Jednoducho si každý deň nananášajte a večer zase odličujte riasenku.
  • Alebo si dajte mihalnice umelo predĺžiť, ale musíte počítať s mnohými nevýhodami, rizikom a vysokou cenou.
  • Najpraktickejším, najdlhodobejším a najúčinnejším riešením je siahnuť po sére na predĺženie a zhustenie mihalníc GigaLash, ktoré si obľúbilo už mnoho žien.